Як приймати правильні рішення, слухаючись голосу Божого і Його волі?

Читай також

  • Глава УГКЦ зустрівся з Папою Франциском у Ватикані
  • «Радію сьогодні за нього і разом із ним!» — Блаженніший Святослав про проголошення владики Миколи Бичка кардиналом
  • На тимчасово окупованих територіях немає жодного католицького священника, — Глава УГКЦ
        • Як приймати правильні рішення, слухаючись голосу Божого і Його волі?

          Під час онлайн-зустрічі в рамках фестивалю “Вітер-На-Дії” Блаженніший Святослав відповів на низку запитань від молоді з усіх куточків України та з-поза її меж. Далі читайте відповідь на одне із запитань від Ірини Юркевич.

          Блаженніший Владико, Ви часто приймаєте важливі рішення, які стосуються Вас особисто, вірних та нашої Церкви загалом. Скажіть будь ласка, яким чином це відбувається у Вас, чим Ви керуєтесь, як слухаєте голосу Бога та найважливіше – підкажіть нам, як навчитись приймати правильні рішення в нашому житті, як чути Його голос і розуміти Його волю?

          Я дуже дякую, бо це сьогодні серйозне запитання. Зріла людина – та, яка бере відповідальність на себе. Бо за кожним нашим рішенням є певна відповідальність. Якщо людина не може передбачити, які наслідки матиме її рішення, то вона незріла. 

          Дозвольте поділитися своїм досвідом. Перше: ніколи не спішіться. Світ, в якому ми живемо, вимагає від нас швидкого прийняття рішень. Деколи люди, які є поруч, очікують від нас, що ми будемо діяти так швидко, як діє процесор нового комп’ютера: клік – і вже є. Але щоби зробити правильне рішення, потрібно у ньому дозріти. На жаль, сучасні навіть державні мужі і політики часто відзначаються швидкими, але незрілими рішеннями. Для правильного рішення потрібен час.

          Друге правило: не соромитися просити поради. Найперше перемолити і передумати це питання у Божій присутності. Не соромитися порадитися, навіть, коли потрібно, послухати думку кількох осіб. Як ми молимося і в молитві питаємо Господа Бога що нам робити, ми самі глибше розуміємо те, про що запитуємо, а з іншого боку даємо Богові простір діяти. Так ми наче відкриваємо своє вухо, щоби чути іще когось, крім себе самого.

          Третє правило: не думайте, що ви наймудріші, а той, хто поруч нічого не знає. Питайтеся думки тих людей, які вас люблять. Бо порада любові має дуже велику силу. Не соромтеся мати біля себе людей, які часом з вами не погоджуються. Якщо хтось вміє питати думки людини, яка критично до мене відноситься, той може побачити себе, свою ситуацію з іншого боку. 

          Час, молитва, порада, любов, добра критика – це ті добрі правила, які можуть допомогти зробити зріле, правильне життєве рішення.

          Більше дивіться тут

          Підготувала Тетяна Трачук

           

          Читай також

        • Глава УГКЦ зустрівся з Папою Франциском у Ватикані
        • «Радію сьогодні за нього і разом із ним!» — Блаженніший Святослав про проголошення владики Миколи Бичка кардиналом
        • На тимчасово окупованих територіях немає жодного католицького священника, — Глава УГКЦ
          • Оціни

            [ratemypost]

               

              Про автора

              Учасник команди ДивенСвіт:)